Euroscola

Τo σχολικό έτος 2014-2015

πήραμε μέρος στο διαγωνισμό Euroscola με τους μαθητές Διαλεκτοπούλου Χαρίκλεια, Ζησίογλου Ευδοξία, Κυριάκου Ειρήνη-Μαρία, Σερεμέτα Ερμιόνη, Τζίγκιε Λυδία και Φιλίππου Δάφνη-Αναστασία.

Τo σχολικό έτος 2013-2014

πήραμε μέρος στο διαγωνισμό Euroscola με τους μαθητές Ζενέλι Ερόντ, Ιωανίδου Παρασκευή, Κουβακά Γιώργο, Ουζούνη Σωτήρη, Παναγιωτίδου Βασιλική, Τολιοπούλου Αλεξάνδρα, Τριανταφυλλόπουλο Παύλο, Τσιαβού Ραφαηλία, Φιλίππου Δάφνη και Χατζηλιάδου Φωτεινή.

Τo σχολικό έτος 2012-2013

πήραμε μέρος στο διαγωνισμό Euroscola με τους μαθητές  ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ,  ΓΚΟΤΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟ, ΖΗΣΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ και ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ. Οι μαθητές διαγωνίστηκαν γράφοντας έκθεση με το ίδιο θέμα: «Η Συμβολή του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στη μείωση του Δημοκρατικού Ελλείμματος στην Ευρωπαϊκή Ένωση»

To σχολικό έτος 2011-2012

πήραμε μέρος στο διαγωνισμό Euroscola με τους μαθητές ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ και ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ. Οι μαθητές διαγωνίστηκαν γράφοντας έκθεση με θέμα: «Η Συμβολή του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στη μείωση του Δημοκρατικού Ελλείμματος στην Ευρωπαϊκή Ένωση»