Αγαπητοί  Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών/τριών του 1ου ΓΕ.Λ. Βέροιας,

Σας προσκαλούμε να προσέλθετε στο σχολείο την Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 12.00 πμ. για να παραλάβετε τον έλεγχο προόδου των παιδιών σας για το Α΄ τετράμηνο και να ενημερωθείτε από  τους διδάσκοντες καθηγητές για τη φοίτηση, την επίδοση και τη συμπεριφορά τους.   Θα  προηγηθεί  ενημέρωση από τον Διευθυντή του σχολείου για την εποχική γρίπη, τις απουσίες και άλλα τρέχοντα θέματα του σχολείου. Η ενημέρωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.

Η επίδοση των ελέγχων θα αρχίσει στις 12.30μμ. στις αίθουσες διδασκαλίας των τμημάτων.

Ο   Διευθυντής του 1ου ΓΕ.Λ. Βέροιας

Σκούπρας           Χρήστος